شناخت هتل های خاص و باکیفیت مسکو
هتل گلدن اپلآدرس: خیابان مالایا دیمترووکا، شماره 11ایستگاه‌های مترو: پوشکینسکایا، تویرسکایا و چِخوفسکایاتوضیحات: این هتل که دارای معماری به سبک قرن نوزدهم می‌با
نوشته شده در تاريخ 1395/10/27 توسط xn----4mcvbk4jcd30j | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 111 بار | اشتراک گذاری :
هتل گلدن اپل


آدرس: خیابان مالایا دیمترووکا، شماره 11
ایستگاه‌های مترو: پوشکینسکایا، تویرسکایا و چِخوفسکایا
توضیحات: این هتل که دارای معماری به سبک قرن نوزدهم می‌باشد در سال 2004 افتتاح شده است و بسیار مدرن و دارای یک مرکز تجاری و سالن ورزش و نیز یک سالن رستوران می‌باشد. این هتل دارای 92 اتاق و دارای دو اتاق جلسه است و در تمام هتل امکان دسترسی به اینترنت از طریق Wi-Fi وجود دارد.

هتل گلدن رینگ

آدرس: خیابان سمالنسکایا، شماره 5
ایستگاه‌های مترو: سمالنسکایا
توضیحات: این هتل که مشرف بر ساختمان وزارت امور خارجه روسیه است در نزدیکی خیابان آربات یکی از مراکز توریستی مسکو قرار دارد و در سال 1998 نو سازی شده است.

هتل هیلتون مسکو (لنینگرادسکایا)


آدرس: خیابان کالانچفسکایا، شماره 21/40
ایستگاه‌های مترو: کامسامولسکایا
توضیحات: این هتل اولین شعبه هیلتون در روسیه است و دارای 273 اتاق و شش اتاق جلسه و نیز یک سالن بازی و یک سالن بدن سازی و یک استخر یزرگ است. البته این هتل از میدان سرخ و کاخ کرملین دور است. ساختمان این هتل کوچک‌ترین ساختمان از مجموعه موسوم به هفت خواهران است.ماریوت گراند هتل


آدرس: خیابان تویرسکایا، شماره 26/1
ایستگاه‌های مترو: مایکوفسکایا
توضیحات: این هتل دارای 390 اتاق است و دارای سه رستوران و اتاق‌های متعدد جلسه و نیز استخر شنا، سونا و سولاریوم می‌باشد. این هتل یک کیلومتر از میدان سرخ و کاخ کرملین فاصله دارد.

هتل ماریوت رویال آرور

آدرس: خیابان پترووکا، شماره 11/20
ایستگاه‌های مترو: تئاترالنایا، آخوتنی ریاد
توضیحات: این هتل که در مرکز مسکو واقع شده است دارای 230 اتاق و 38 سوئیت و نیز 11 اتاق جلسه، دو سالن رستوران استخر شنا، سونا و سولاریوم می‌باشد.

هتل متروپل

آدرس: خیابان تئاترالنی، شماره 2
ایستگاه‌های مترو: لوبیانکا، آخوتنی ریاد
توضیحات: یکی از معروف‌ترین هتل‌های روسیه است که فضای ساختمانی تاریخی زیبایی دارد. این هتل که بین سال‌های 1898 و 1903 ساخته شده است در مرکز مسکو قرار دارد دارای 403 اتاق است.

هتل پرزیدنت


آدرس: خیابان بالشایا یاکیمانکا، شماره 24
ایستگاه‌های مترو: آکتیابرسکایا، پالیانکا
توضیحات: این هتل دارای 210 اتاق و اتاق‌های جلسه و سالن‌های کنفرانس می‌باشد و از دیگر امکانات آن سالن ورزش و استخر شنا است.

این هتل که در سال 1983 ساخته شده است به منظور میزبانی از مقامات کشورهای میهمان در روسیه راه اندازی شد و هم اکنون نیز تحت مدیریت و مالکیت رایست جمهوری روسیه است بنابراین میهمانان این هتل می‌توانند انتظار بهترین پذیرایی ممکن را در آن داشته باشند.

 این هتل همچنین دارای چندین رستوران مدرن است و به دلیل برخورداری از حمایت دفتر ریاست جمهوری روسیه دارای بالاترین ضریب امنیتی در شهر مسکو می‌باشد. از این هتل به دلیل واقع شدن در مرکزیت شهر دسترسی به تمام نقاط دیدنی و مراکز خرید در مسکو میسر است و تنها پنج دقیقه با ایستگاه مترو فاصله دارد.
به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی